Lasteaed Maasikas

Valminud on lasteaed Maasikas

Tallinnas Vasara tänaval saime valmis uhiuue 12-rühmaga lasteaia.

Lasteaia Maasikas uus hoone on kavandatud lapsesõbralikuks igas mõttes. Rühmaruumid on helgetes toonides ning sisustatud laste huvisid ja vajadusi arvestades.
Igas rühmas on riietusruum, pesu- ja tualettruum ning kööginurk. Lükandseina abil saab rühmaruume jagada magamise ja mängimise alaks. Uues lasteaias on kohti 240 lapsele.

Hoone päikesepoolsel küljel asuvad avatud terrassid ning igale rühmale eraldi sissepääs. Teise korruse välitrepid ja terrassid on kaetud  valguskuplitega. Hoovialale on loodud õuesoppe-, mängu- ja sporditegevusi soosiv keskkond, kus on kombineeritud võimalused nii aktiivseteks tegevusteks kui ka rahulikumate hetkede jaoks. Territooriumil on ka jalg- ja jalgrattatee, et lapsed saaksid harjutada rattasõitu ja liiklemist.

Lasteaia Maasikas hoone projekteerisid Architecture Workshop Finland Oy ja Architecture Workshop Finland Oy Eesti filiaal, ehitas RAMM Ehituse OÜ ja omanikujärelevalvet teostas Tallinna Linnaehituse Aktsiaselts. Hoone maksumus on ligi 9 miljonit eurot.

Vaata fotosid galeriist.

Foto: Kaupo Kalda