Uus kodu Laagris

Roheluse keskel, pealinna südamest vaid mõnekümne minuti sõidu kaugusel on Sinu uus kodu Laagris- kokku hoidvas kogukonnas. 

Laagri aleviku südames, Kooli tn. 3 kinnistul on alanud A energiaklassiga korterelamu ehitus, mille valmimisaeg on märts 2019.a.

Suurepärane asukoht – transpordiühendus Tallinnaga on hea nii bussi kui rongiga. Vahetus läheduses on Laagri Kool, lasteaiad, tervisekeskus, tennisehall ning mitmekesised sportimisvõimalused. Veskitammi liiklussõlme ehitamisega sellel aastal rajatakse otse juurdepääs Rimi, Maksimarketi ja teiste kaubanduskeskuste juurde. Ümbruskonnas on ka hulgaliselt tööandjaid erinevates sektorites.

Laagrikodude näol tegemist on esimese premium arendusega Laagri keskuses. Planeeringud on ruumikad ja läbimõeldud. Kõigil korteritel on rõdu ja parkimiskoht hoovis ning suur panipaik hoone soklikorrusel. Lisaks on soklikorrusel ka jalgrattaparkla. Kinnistu serval on mänguväljak lastele.

Hoonel on A energiaklass – katusel on päikesekollektorid elektrienergia tootmiseks. Kui elektri tootmine ületab hetketarbimist siis müüakse üle toodetud energia tagasi võrkku (suvekuudel). Elektrienergia kulu – tulu arvestust tehakse põhimõttel: esmajärgus lahutatakse toodetud energiast üldelekter, kui sellest tekib jääk siis jagatakse see korterite vahel proportsionaalselt, vastavalt tarbitud kogustele.

Mida tähendab A-energiaklass?

A-energiaklass tähendab madalamaid energiakulusid kogu hoone kastutuse ajaks. Võrreldes B-energiakortermajadega, mille ehitamine on väga populaarne, on A-klaasi majades energiakulu 20% väiksem. Kui võrdlusesse lisada Lasnamäe, Mustamäe või Õismäe paneelmajad, mis on valdavalt D- ja E-klassi energiatõhususega, siis on energia kulu seal 1,5-2,5 korda suurem kui A-klassi majades.

Hoone kandekonstruktsioon sh. korterite vahelised seinad lahendatakse heade mürasummutusomadustega täisbetoneeritvatest õõnesplokkidest. Igasse korterisse planeeritakse soojustagastusega sundventilatsioon, mis aitab energiat kokku hoida. Soojatagastus on sellise meetodi puhul kuni 80%.

Kõigile Laagrikodu korteri ostjatele pakume abi senise elamispinna müügi korraldamisel.

Täpsem info: www.laagrikodud.ee

Müük:  Rünno Sulg +372 5079552 rynno.sulg@upc.ee