Korterelamu, Juurdeveo 25b

Uus A-energiamärgisega kortermaja

Kitseküla asumisse, Juurdeveo tn. 25b ehitatud äripindadega korterelamu on valmis.

Hoone teisel korrusel on sisustatud ka hubane, 3-toaline näidiskorter, mis annab ostjatele parema ettekujutuse ning huvitavat inspiratsiooni ostetava korteri kujundamiseks.

A-klassi energiamärgistusega 4-korruseline moodsa arhitektuuriga kortermaja on ostjate seas leidnud väga head vastukaja tänu eriilmelistele planeeringutele, avaratele üldaladele ning madalatele kommunaalkuludele.
Hoone  puhul kasutati A-energiaklassi saavutamiseks lahendusi, mis on kaasaegsed, ent samas töökindlad vältimaks tulevikus liigseid kulusid remondile ja hooldusele. Maja energiatõhususe tagavad erinevad lahendused alates soojuspidavatest akendest ja paksemast soojustuskihist välispiiretel lõpetades soojustagastusega sundventilatsiooniga ning LED-valgustusega.

Hoone katusel on päikesekütte paneelid, mis annavad arvestatavat soojusenergiat märtsist oktoobrini. Saadud energia kasututakse peamiselt sooja tarbevee jaoks ning ülejääk kütmiseks või salvestatakse 3000 liitrises mahupaagis.

Maja taga on ligikaudu 1000m2 kinnine puhkeala koos pinkide, liivakasti, mänguväljaku ning puude ja põõsastega. Läheduses on mitmed lasteaiad, poed ja spordivõimalused.

Vaata fotogaleriid näidiskorterist ja valminud hoonest siit.

Müük:

Korterite müüki teostavad Ühinenud Kinnisvarakonsultandid.

Müügiinfo: Rünno Sulg +372 5079552 rynno.sulg@upc.ee