Linnapargi

Linnapargi kortermaja, Pärnu mnt 127c on valmis!

Uued kodud südalinna serval!

Pärnu mnt.127c privaatne, perekorteritega Linnapargi hoovimaja on valmis ning esimesed toredad elanikud juba ka majja kolinud.

Tänavakärast ja liiklusest eemal olevat kodu ümbritseb turvaline hooviala koos pisikestele mõeldud liivakasti ning vanematele mugava istumisalaga.

Õhtupimeduse saabudes süttib välialal hubane valgustus. Saate koos perega nautida vabu nädalalõppe roheluses, linnast lahkumata.

Soklikorrusel asuvate parkimiskohtade omanikele saab soovi korral hõlpsalt paigaldada oma elektriauto- või ratta laadimispunkti. Kõik eeldused on selleks juba loodud. Parim ja mugavaim valik ongi autot ja rattaid laadida öösel oma maja parklas. See annab järgmiseks päevaks piisava läbisõidu ja aeglane laadimine on ka akude elueale kasulikum kui kiirlaadimine. Parkla on suletud ja turvaline.

Rajasime kõigile korteritele soojustagastusega ventilatsioonisüsteemi ning hoone katusele paigaldasime elektrit tootvad päikesepaneelid, millega toodetud elekter kasutatakse suures osas hoone ning korterite süsteemide poolt. Juhul kui elektri tootmine ületab hetketarbimist, siis müüakse üle toodetud energia tagasi võrku.

Vaata Kaupo Kalda droonifotosid valminud majast siit.

Uuri veel viimaste vabade korterite saadavust www.linnapargi.ee