Kauri ridaelamute projekt lõpusirgel. 2017 detsembris  valmib 7 boksist koosnev Kauri ridaelamute III ehk viimane etapp. Ühtlasi jõuab sellega ka lõpule kogu kuuest majast ja 23 boksist koosnev arendusprojekt, kus ehitati lisaks tänapäevastele energiatõhusatele ridaelamutele ka tänavad koos tänavavalgustusega ning rajati haljastus.
Vaata galeriid näidisboksist, mis annab huvilistele suurepärase ülevaate peatselt valmivatest majadest.
Täpsem info arendusprojekti kodulehelt.

Kauri tee ridaelamud asuvad Tallinna külje all, Alliku külas, Laagri keskuse kõrval. Elamurajoon piirneb rajatava Veskimöldre2 elamurajooniga, mille kerkimine lähiaastatel kiirendab tugevalt kogu piirkonna ja selle infrastruktuuri arengut.

Läheduses asuvad Harku metsa terviserajad. Ühendus Tallinnaga toimub Vabaduse puiestee, Pärnu maantee või Paldiski maantee kaudu. Perspektiivne juurdepääs on ka Laagri möödasõidu kaudu, läbi Koru ristmiku. Olulisemad kaugused: Tallinn 1,5 km, Laagri keskus 2 km. Kaugus Laagri Harku maanteest 450 m.

Tegemist on väljakujunenud elukeskkonnaga, ümbruses eramud, ridaelamud. Teed on asfalteeritud, välja on ehitatud tänavavalgustus. Naabrusesse on rajatud mänguväljak.