Tallinn-Väike jaama ümbrus saab uue hingamise

Kitseküla asumisse Tallinn-Väike jaama vahetusse lähedusse ehitatakse 4-korruseline moodsa arhitektuuriga kortermaja.

Juurdeveo tänava lõppu rajatakse A-klassi energiamärgistusega kivimaja. Ehitatav maja sobitub hästi sealsete uute majade ansambliga ning kujundab vaksali vahetusse lähedusse kaasaegse linnaruumi. 4-kordses hoones saab kokku olema 38 ühe- kuni neljatoalist korterit suurusega 23-72,2 ruutmeetrit.

Kortermaja teevad eriliseks eriilmelised planeeringud ja panipaikade paiknemine, mis on erinevalt paljude teistest korterelamutest soklikorruse asemel kõigil korrustel. Maja taga saab olema ligikaudu 1000m2 kinnine puhkeala koos pinkide, liivakasti, mänguväljaku ning puude ja põõsastega.

„See maja on mõeldud eelkõige praktilisele inimesele, kes hindavad kesklinna lähedust ja madalaid kõrvalkulusid. Korterite hinnad jäävad vahemikku 52 000 – 159 0000 €,“ ütles Ühinenud Kinnisvarakonsultantide maakler Rünno Sulg. „Tegemist on hea asukohaga. Läheduses on mitmed lasteaiad, poed ja spordivõimalused.“

Maja vahelaed ehitatakse monteeritavatest raudbetoon paneelidest, mis vähendavad müra. Samuti on seinad rajatud müra tõkestavalt, need on planeeritud ehitada komposiitlahendusena täisvalatavatest spetsiaalsetest blokkidest.

Kortermajale annavad väärust kolmekordse klaaspaketiga saksa-tüüpi puitaknad. Puitust on ka kortermaja uksed. Hoone katusele tulevad päikesekollektorid, mis rahuldavad 20% hoone soojusenergia vajadusest.

Kortermaja 0-korrusel asub gaasikatlamaja ning korteritesse on projekteeritud vesipõrandaküte, mis tähendab, et korteris puuduvad radiaatorid, mis piiravad ruumikasutust ja varjavad kaunist vaadet aknast. Majja on ehitatud ka soojustagastusega sundventilatsioon.

Juurdeveo 25b arendusega tegeleb ja hoone ehitab Ramm Ehituse OÜ. Ehitustööd lõppevad 2017. aasta kevadel. Korteri müüki teostavad Ühinenud Kinnisvarakonsultandid.

Lisainformatsioon:

3D pildid rajatavast hoonest: http://juurdeveo25b.ee/et/galerii Arenduse kodulehekülg: http://juurdeveo25b.ee/

Müügiinfo: Rünno Sulg +372 5079552 rynno.sulg@upc.ee